Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "trend"

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Fotografia që bashkëshortja e yllit të Barcelonës ka postuar në Instagram ka shkaktuar reagime të shumta. Bëhet fjalë për foton e postuar nga Antonella Roccuzzo, ku argjentinasi Messi shihet me flokë

Lexo me Shume

(Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës

    (Video) Gruaja me maskë që po trondit rrugët e Kinës

Një grua e mbuluar me maskë ka tmerruar sot pasagjerët e trenit teksa po shkonte në punë në Kinë. Pse ishte me maskë? Arsyeja është tepër e thjeshtë…nuk kishte mundur të

Lexo me Shume

Nga dimri në pranverë, po tani çfarë duhet të vesh?

    Nga dimri në pranverë, po tani çfarë duhet  të vesh?

Një periudhë e vështirë është ajo e ndërrimit të stinëve. Kur kalojmë nga dimri në pranverë, ditët akoma pak të ftohta nuk të japin shumë mundësi zgjedhjesh derisa koha të

Lexo me Shume