Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "transmetim"

Rama njofton: Në 12:30 në TV për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut

    Rama njofton: Në 12:30 në TV për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut

Kryeministri Edi Rama bëri të ditur në rrjetet sociale se mesditën e sotme do të komentohet zhvillimi i çështjes më të diskutuar të këtyre ditëve, ajo e reformës në drejtësi.

Lexo me Shume