Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Transformim"

Të qeshësh më shumë teksa udhëton?! Dikush e ka gjetur mënyrën

    Të qeshësh më shumë teksa udhëton?! Dikush e ka gjetur mënyrën

Një fotograf ka gjetur një mënyrë mjaft argëtuese për t’i bërë turistët të qeshin më tepër teksa vizitojnë një zonë turistike të një vendi të caktuar. Artisti londinez Rich McCor

Lexo me Shume

(Video) Euro 2016, sheshi “Nënë Tereza” do të transformohet

    (Video) Euro 2016, sheshi “Nënë Tereza” do të transformohet

Teksa më pak se një muaj na ndan nga nisja e Kampionatit Europian, kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një video të organizimit special të Bashkisë së

Lexo me Shume