Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "transferte parash"

Detaje të reja nga ryshfeti, policia: 150 mijë euro u transferuan nga Monako

    Detaje të reja nga ryshfeti, policia: 150 mijë euro u transferuan nga Monako

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me çështjen e skandalit korruptiv që u denoncua mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ “Stop”. Bëhet fjalë për shumën prej 18 mijë

Lexo me Shume