Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Transferim"

Berat Gjimishti transferohet tek Avellino

    Berat Gjimishti transferohet tek Avellino

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, është transferuar në klubin e Avellino-s në Serinë B. Lajmi është bërë me dije nga vetë klubi në faqen zyrtare të tij në internet.

Lexo me Shume

Icardi: Absolutisht do të qëndroj tek Inter!

    Icardi: Absolutisht do të qëndroj tek Inter!

Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi, i cili u përfol për një transferim në Premier League, tashmë e ka vendosur se do të qëndrojë tek Inter. Kapiteni i zikaltërve siguroi tifozët mbi

Lexo me Shume

Emiljano Shullazi transferohet në Tiranë, kërkon lirinë në Apel

    Emiljano Shullazi transferohet në Tiranë, kërkon lirinë në Apel

Emiljano Shullazi, i cili pak ditë më parë u transferua në qelinë e burgut të Elbasanit, nën masa të forta sigurie, është sjellë së fundmi në Tiranë. Ai ishte në

Lexo me Shume

Salah Abdeslam i dorëzohet Francës

    Salah Abdeslam i dorëzohet Francës

I shumëkërkuar Salah Abdeslam, i cili u kap në muajin Mars nga policia belge pas disa muajsh i shpallur në kërkim, i është dorëzuar tashmë Francës. Terroristi i vetëm i

Lexo me Shume