Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tranferim"

Transferohet Emiljano Shullazi, vendoset tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit

    Transferohet Emiljano Shullazi, vendoset tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka kryer ditën e sotme transferimin e Emiljano Shullazit nga burgu 302 tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit. Mësohet se ai është dërguar në

Lexo me Shume