Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Trafik rrugor"

Sezoni turistik, publikohet udhëzimi. Ja cilat mjete kufizohen

    Sezoni turistik, publikohet udhëzimi. Ja cilat mjete kufizohen

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme ka bërë publik udhëzimin që ka për qëllim zbutjen e trafikut rrugor. Gjatë sezonit turistik veror Maj

Lexo me Shume

Aksident me dy të plagosur, bllokohet superstrada Balldre-Lezhë

    Aksident me dy të plagosur, bllokohet superstrada Balldre-Lezhë

Një aksident me dy të plagosur është shënuar mesditën e sotme në vendin e quajtur “Kthesa e Balldrenit” në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se dy të plagosurit janë dërguar me

Lexo me Shume

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

    Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

Një aksident është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Rreth orës 07:35, një makinë tip “Peugeot”, e cila drejtohej nga shtetasi I. Z. ka dalë nga rruga

Lexo me Shume