Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tradhti"

Vrau vjehrrën bashkë me të dashurin sepse i kapi mat, ja kush është e shumëkërkuara prej 20 vitesh në Durrës

    Vrau vjehrrën bashkë me të dashurin sepse i kapi mat, ja kush është e shumëkërkuara prej 20 vitesh në Durrës

Në moshën 17-vjeçare, shtetasja Ornela Shefqet Domi (Shaba) bashkëpunoi në vrasjen e vjehrrës së saj pasi e kapi mat me kushëririn e bashkëshortit dhe për rreth 20 vjet ajo ka mundur t’i

Lexo me Shume

Nëse e dashura juaj bën një nga këto punë, ekziston mundësia që ajo t’ju tradhtojë

    Nëse e dashura juaj bën një nga këto punë, ekziston mundësia që ajo t’ju tradhtojë

Ta shpif kur bie pre e tradhtisë, por ndonjëherë është e paevitueshme. Si në rast kur ajo është e papërgjegjshme dhe ju nuk e dini. Në raste të tjera, ka

Lexo me Shume

Mbyti gruan në tualet, ajo e akuzonte për tradhti

    Mbyti gruan në tualet, ajo e akuzonte për tradhti

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e dy ditëve më parë, ku shtetësja Suela Sula u gjet e vdekur në tualetin e biznesit familjar në Melgushe të Shkodrës.

Lexo me Shume