Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tottenham"

Tottenham barazon me Chelsea! “Dhelprat” pushtojnë Anglinë!

    Tottenham barazon me Chelsea! “Dhelprat” pushtojnë Anglinë!

Tashmë është zyrtare: Leicester City shpallet kampion në Premier League! Ëndrra e futbollistëve të ekipit, e një qyteti të tërë dhe e miliona dashamirësve të futbollit anembanë botës bëhet realitet:

Lexo me Shume

Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

    Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

Edhe pse Cesc Fabregas tashmë është një futbollist i Chelsea-t, ai kurrsesi nuk ka reshtur së bëri tifo për ish-skuadrën ku u bë i famshëm, Arsenal! Duke iu referuar luftës

Lexo me Shume