Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tortura"

Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

    Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

Katër adoleshente në Brazil kanë hapur një varr për bashkëmoshataren e tyre, pasi e kanë torturuar atë për katër orë me shkopinj druri. Shkak për këtë sulm brutal është bërë

Lexo me Shume

Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

    Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

Detaje tronditëse janë zbardhur nga krimi i i zbuluar një ditë më parë: 65-vjeçari nga Lushnja, Sokrat Shano, që kreu vetëvrasje, kishte lënë një letër ku bënte me dije vrasjen

Lexo me Shume

Partneret lesbike shpallen fajtore për torturimin dhe vrasjen e 2-vjeçarit

    Partneret lesbike shpallen fajtore për torturimin dhe vrasjen e 2-vjeçarit

Pas bujës që shkaktoi në Britaninë e Madhe lajmi i torturimit dhe vrasjes së një 2-vjeçari nga e ëma dhe partnerja e saj, gjykata ka marrë së fundmi vendimin për

Lexo me Shume