Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "torta"

Shakaja me tortën, dhëndri godet nusen 15 minuta pasi u martuan

    Shakaja me tortën, dhëndri godet nusen 15 minuta pasi u martuan

Martesa ka ngritjet dhe uljet e saj padyshim, por në ditën e madhe për çiftin ajo mendohet të jetë edhe më e veçantë. Veçse kjo nuk ka ndodhur me dy

Lexo me Shume