Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Top Fest"

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Para disa ditësh, një faqe satirike në Instagram publikoi një video të Albana Osmanit teksa performonte në “Top fest”. Sigurisht, Albana nuk ishte në formën e saj më të mirë,

Lexo me Shume