Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Top Channel"

(Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

    (Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

Ështe vënë re një “betejë” virtuale midis autores Zefina Hasani dhe drejtuesit artistik të “The Voice” Alban Males, që nisi pikërisht në momentin kur ky i fundit publikoi një foto

Lexo me Shume

22 herët që Luana na ka lënë pa fjalë

22 herët që Luana na ka lënë pa fjalë

Moderatorja bukuroshe e “E diell” në Top Channel është shumë aktive në rrjetet sociale dhe po aq aktivë janë edhe adhuruesit e saj. Ka aq shumë “Luanators” sa është e

Lexo me Shume

Gazetarja e TCH, akuzon Sokol Ballën për lojë të pistë

    Gazetarja e TCH, akuzon Sokol Ballën për lojë të pistë

Arta Tozaj, e njohur si korrespondentja e Top Channel në kryeqytetin belg prej vitesh, ka bërë të ditur se ka shkëputur lidhjet me televizionin. Arsyeja që e ka çuar gazetaren

Lexo me Shume