Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Top Awards"

Hitet e reja ndryshojnë plotësisht klasifikimin e Top Awards

Hitet e reja ndryshojnë plotësisht klasifikimin e Top Awards

Vazhdon të ndiqet me kuriozitet gara e hiteve shqiptare në klasifikimin e Top Awards. Në përfundimin e javës së 21-të, “The Top List” e publikuar në faqen zyrtare vihet re

Lexo me Shume

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

Është mbajtur sot konferenca e parë për shtyp nga organizatorët e “Top Awards”: Lori Hoxha, Ledion Liço, Alban Male, Ergys Lubonja dhe Melsi Qirici, të cilët kanë dhënë një informacion më

Lexo me Shume