Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tom Hiddlestone"

Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

    Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

Brenda 6 mujave, Taylor Swift është ndarë  nga dy të dashurit e saj, Dj skocez Calvin Harris dhe aktori Tom Hiddlestone. Mesa duket, kjo e ka bërë 26-vjeçaren të rikthehet

Lexo me Shume