Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tom Cruise"

10-vjetori i veçantë i vajzës së Katie Holmes dhe Tom Cruise

    10-vjetori i veçantë i vajzës së Katie Holmes dhe Tom Cruise

Gëzuar ditëlindjes Suri Cruise! 10-vjeçarja e festoi ditëlindjen e saj pak më herët se zakonisht, në praninë e mami Kate Holmes në qytetin e Nju Jorkut. “Suri festoi ditëlindjen e

Lexo me Shume