Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tokyo"

Japonia ‘goditet’ sërish nga tërmetet! Numërohen viktima dhe qindra të plagosur

    Japonia ‘goditet’ sërish nga tërmetet! Numërohen viktima dhe qindra të plagosur

Tronditet Japonia, për herë të parë pas katastrofës në Fukushima! 2 tërmete të fuqishme me magnitudë më të lartë se 6 janë ndjerë mes mbrëmjes të së enjtes dhe ditës

Read Full Article