Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tokio"

(Video) Realiteti përballë virtuales, aparati që ju vë në provë

    (Video) Realiteti përballë virtuales, aparati që ju vë në provë

Vërtet interesante është aparatura e krijuar së fundmi në Japoni! Bandai Namco ka arritur të krijojë një aparat kërkimor  për realitetin virtual, i cili teston frikën që kanë njerëzit nga

Lexo me Shume