Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Toger"

Detaje të reja nga rrëzimi i helikopterit, ushtaraku: S’dëgjova asnjë alarm. “Shega Trans”: Ishte i yni

    Detaje të reja nga rrëzimi i helikopterit, ushtaraku: S’dëgjova asnjë alarm. “Shega Trans”: Ishte i yni

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë të shënuar ditën e djeshme si pasojë e rrëzimit të helikopterit EC45. Ushtaraku që mundi të shpëtojë, Gerald Baramuça, ka

Lexo me Shume