Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "TMZ"

Vëllai i Pablo Escobar kërcënon: Kërkojmë përfitime nga seriali “Narcos”

    Vëllai i Pablo Escobar kërcënon: Kërkojmë përfitime nga seriali “Narcos”

Nëpërmjet një letre të dërguar për “Netflix”, Roberto Escobar – vëllai i trafikantit famëkeq të drogës Pablo Escobar, shprehet se seriali “Narcos” duhet aprovuar fillimisht nga familja. Sipas asaj që

Lexo me Shume

Justin Bieber përfundon në spital

    Justin Bieber përfundon në spital

  Siç raporton edhe TMZ, Bieber ka thyer kyçin e këmbës gjatë një ndeshjeje të premten në Cincinnati. Përveç faktit që Bieber duhet t’i nënshtrohet trajtimit intensiv nga mjekët në

Lexo me Shume

Këngëtari Prince ndahet nga jeta!

    Këngëtari Prince ndahet nga jeta!

Kanë nisur investigimet e policisë së Minnesota-s në “Paisley Park”, në studion regjistruese nën pronësinë e këngëtarit Prince. Sipas raportimeve të TMZ-së, policia ka konfirmuar përgjigjen e një telefonate emergjence

Lexo me Shume

Ja kush është e ashtuquajtura “kushërirë” e Beyonce-s

    Ja kush është e ashtuquajtura “kushërirë” e Beyonce-s

Fotoja e Beyonce-s me dy vajza të tjera bëri kërdinë në internet, sidomos në Instagram. Kësaj here jo për shkak të Bey, por për shkak të njërës prej vajzave përkrah

Lexo me Shume