Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Titull"

Universiteti i Tiranës nderon Dritëro Agollin me “Doctor Honoris Causa”

    Universiteti i Tiranës nderon Dritëro Agollin me “Doctor Honoris Causa”

Senati Akademik i Rektoratit të Universitetit të Tiranës ka nderuar shkrimtarin Dritëro Agolli me çmimin “Doctor Honoris Causa”. Të pranishëm në ceremoni ishin ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla,

Lexo me Shume