Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tirana e Re"

Tirana e Re e zhytur në errësirë, mungon energjia elektrike

    Tirana e Re e zhytur në errësirë, mungon energjia elektrike

Ndërkohë që kryeqyteti vazhdimisht është pjesë e organizimeve, eventeve dhe planifikimeve rikonstruktuese, për t’iu sjellë qytetarëve Europën në Tiranë, duket se duhet ende shumë punë. Mbrëmja e sotme i ka

Lexo me Shume

Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor

    Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Tirana e re”, në Tiranë, ku kamioni ka përplasur një kalimtar.

Lexo me Shume