Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Time"

Lista e personaliteteve më të fuqishme të globit

    Lista e personaliteteve më të fuqishme të globit

Revista prestigjioze “Time” ka publikuar sot listën e përvitshme të 100 personaliteteve më të fuqishëm të globit, listë që përbëhet nga ikona të muzikës, sportit, politikës, teknologjisë dhe shumë fushave

Lexo me Shume

10 këngë të famshme që nuk i dinit se ishin shkruar nga Sia

    10 këngë të famshme që nuk i dinit se ishin shkruar nga Sia

Këngët e Sia-s mund të identifikohen tepër lehtë, qoftë për shkak të tekstin, qoftë nga zëri i saj i pakrahasueshëm. “Chandelier”, “Elastic Heart”, “Big Girls Cry”, “Alive”, “Birds Set Free”,

Lexo me Shume