Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tifozi"

Shkoi të ndiqte ndeshjen Shqipëri-Maqedoni, vdes tifozi nga Kosova

    Shkoi të ndiqte ndeshjen Shqipëri-Maqedoni, vdes tifozi nga Kosova

Një shtetas 65-vjeçar nga Kosova, Kadri Shkrela, ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ai kishte udhëtuar nga Kosova për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Maqedoni që zhvillohej

Lexo me Shume

Vdekja e tifozit në stadium, pezullohet polici që dyshohet se e shtyu

    Vdekja e tifozit në stadium, pezullohet polici që dyshohet se e shtyu

Një përfundim tragjik ka qenë ai i ndeshjes së djeshme Flamurtari-Kukësi, ku një tifoz ka humbur jetën në shkallët e stadiumit. Pas vdekjes së tij, mësohet se është pezulluar nga

Lexo me Shume