Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "tifoz"

Vdes tifozi më i zjarrtë i Leicester City, fitoret e ekipit po e mbanin gjallë

    Vdes tifozi më i zjarrtë i Leicester City, fitoret e ekipit po e mbanin gjallë

Edhe pse kishte lindur në Adelaide të Australisë, Tony Skeffington që prej fëmijërisë ka qenë tifozi më i zjarrtë i Leicester City, duke e ndjekur ekipin e tij të zemrës

Lexo me Shume