Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tidal"

Apple kërkon të blejë “Jay Z”-në për 100 milionë $

    Apple kërkon të blejë “Jay Z”-në për 100 milionë $

Apple është një nga konkurrentët më të fuqishëm në tregun muzikor, bashkë me Spotify, Pandora dhe së fundmi Tidal. Sipas burimeve brenda Apple, kjo e fundit është në bisedime për

Lexo me Shume