Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "TIA"

TIA për grabitjen në Rinas: S’është përgjegjësi e jona

    TIA për grabitjen në Rinas: S’është përgjegjësi e jona

“Tirana Internacional Aeroport” bën përgjegjëse policinë për grabitjen e ndodhur pak ditë më parë më 30 qershor. Drejtoresha e TIA-s, Arlinda Çausholli, tha se në rast se “qëllimi është fajësimi,

Lexo me Shume