Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Threedots Production"

Elvana Gjata më në fund thyen heshtjen…

    Elvana Gjata më në fund thyen heshtjen…

Po Elvana Gjata, nga ka humbur? Kjo është pyetja që shumë fansa të këngëtares e bëjnë prej muajsh, aq më tepër në këtë periudhë kur shumë prej këngëtarëve të momentit

Lexo me Shume

(Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

    (Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

“1, 2, 3”, ky është titulli i këngës së lançuar vetëm para pak minutash nga Besa Kokëdhima e Flori Mumajesi, krijuar nga Kledi Bahiti. Një bashkëpunim i shumëpritur nga fansat

Lexo me Shume

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dita kur këngëtarja Besa Kokëdhima përshëndeste Blitz.al nga shesh-xhirimet në Kosovë, për përgatitjen e këngës së saj më të re në bashkëpunim me Flori

Lexo me Shume

Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

    Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

Lajmi për largimin e reperit Stresi nga muzika ka bërë ‘bujë’ orët e fundit nëpër portalet e ndryshme! Ishte një postim në profilin e tij në Instagram ai që lajmëroi

Lexo me Shume