Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thomas Muller"

Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

    Euro 2016 – Joachim Low: Itali apo Spanjë? Gjumin do ta bëj të qetë

Trajneri i Kombëtares Gjermane, Joachim Low shprehet se nuk ka ndërmend të kalojë netë pa gjumë për arsye se kundërshtari i tyre në çerekfinalet e Euro 2016 do të dalë

Lexo me Shume