Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thirrje"

Arbër Çepani në nismën për mbjelljen e mbi 500 fidanëve në Lurë

    Arbër Çepani në nismën për mbjelljen e mbi 500 fidanëve në Lurë

Arbër Çepani, është i njohur tashmë prej publikut si një aktivist i shoqërisë civile, sidomos për tema të tilla si mbrojtje e kafshëve apo mbrojtja e natyrës. Bashkë me grupe

Lexo me Shume

Basha pas protestës te liqeni: Shteti ka rënë!

    Basha pas protestës te liqeni: Shteti ka rënë!

Kreu i Partisë Demokratike, pas protestës së zhvilluar nga qytetarët te parku i liqenit, ka dalë në një deklaratë për të dënuar dhunën që, sipas tij, është drejtuar padrejtësisht nga

Lexo me Shume

Mustafa-xhihadistëve kosovarë: Kthehuni në atdhe dhe pendohuni!

    Mustafa-xhihadistëve kosovarë: Kthehuni në atdhe dhe pendohuni!

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shprehur keqardhjen për viktimat e Brukselit. “Ne shprehim interesimin tonë që të jemi pjesë e aleancës globale kundër terrorizmit. Si pasojë e terrorizmit po

Lexo me Shume