Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thike"

I ndërprenë energjinë elektrike, debitori godet për vdekje punonjësin e OSHEE

    I ndërprenë energjinë elektrike, debitori godet për vdekje punonjësin e OSHEE

Një punonjës i OSHEE-së ka humbur jetën pas sulmit me thikë nga një debitor në qytetin e Shkodrës. Eletriçisti Zamir Vala rreth të 50-ve, nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve

Lexo me Shume

Plagosje me thikë në tragetin e linjës Ankona-Durrës, pranga kosovarit

    Plagosje me thikë në tragetin e linjës Ankona-Durrës, pranga kosovarit

Një konflikt për motive të dobëta u shënua rreth orës 03:30 të datës 3 gusht, në tragetin e udhëtarëve të linjës Ankona-Bari, që ishte në lundrim. Shtetasi Altin Hakami plagosi

Lexo me Shume

Sulm me thikë në Londër, një grua e vdekur dhe pesë të plagosur

Sulm me thikë në Londër, një grua e vdekur dhe pesë të plagosur

Një grua ka mbetur e vdekur dhe pesë të tjerë janë plagosur si pasojë e një sulmi me thikë në Russell Square, në qendër të Londrës. Rreth orës 22:33 të

Lexo me Shume

E përshëndeti gabimisht, adoleshenti shqiptar qëllon me thikë italianin

    E përshëndeti gabimisht, adoleshenti shqiptar qëllon me thikë italianin

Një 16-vjeçar shqiptar në Itali, ka qëlluar me thikë një të ri italian. Gjithçka nisi me një përshëndetje të gabuar e për pasojë 18-vjeçari italian ka mbetur i plagosur rëndë.

Lexo me Shume

23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

    23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

  Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme në rrugën “Zef Jubani”, në afërsi të shkollës “Dëshmorët e Lirisë”, te pallati “Bion”, në katin e gjashtë.

Lexo me Shume