Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thibaut Courtois"

Thibaut Courtois: Pas një sezoni të vështirë, sot ndihem shumë mirë!

    Thibaut Courtois: Pas një sezoni të vështirë, sot ndihem shumë mirë!

Thibaut Courtois pranon se më në fund ndihet i lumtur me situatën që po kalon te Chelsea, nën drejtimin e trajnerit të ri Antonio Conte dhe stafit të tij. Pas

Lexo me Shume