Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "thenie"

20 “perla” të thëna nga Nënë Tereza

    20 “perla” të thëna nga Nënë Tereza

Nënë Tereza është një nga njerëzit më me influencë që bota ka parë ndonjëherë. Dhe kjo jo për shkak të pasurisë apo betejave luftarake nga shenjtorja, por falë besimit, mënyrës

Lexo me Shume