Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Voice"

Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

    Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

Një video e duetit të Christina Aguilera-s dhe Whitney Houston si hologram në “The Voice US” sapo është publikuar dhe po bën xhiron nëpër internet. Raportohet se performanca është marrë

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

    (Ekskluzive) Zefina Hasani largohet nga “The Voice”. Nuk shkel mbi parimet e mia. Ledri, i papranueshëm në një spektakël ku këndohet “live”

Ështe vënë re një “betejë” virtuale midis autores Zefina Hasani dhe drejtuesit artistik të “The Voice” Alban Males, që nisi pikërisht në momentin kur ky i fundit publikoi një foto

Lexo me Shume

Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

    Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

Televizioni NBC konfirmoi se Miley Cyrus dhe Alicia Keys do të jenë bashkë me Adam Levine dhe Blake Shelton pjesë e jurisë së “The Voice” për sezonin të njëmbëdhjetë. Lajmi

Lexo me Shume