Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Voice Of Albania"

The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

    The Voice of Albania, zbulohen emrat e dy trajnerëve të mbetur

Paneli i trajnerëve të The Voice of Albania për këtë vit është kompletuar së fundmi. Pas Alban Skënderajt dhe Genc Salihut, mësohet se pjesë e panelit do të jenë këngëtarët

Lexo me Shume

(EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    (EKSKLUZIVE) Reagon Ledion Liço pas pushimit nga puna të autores Hasani

    Pas largimit  të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me performancën e Ledri Vulajt mbrëmjen e kaluar (lexo këtu),

Lexo me Shume