Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Special One"

Merkato – Chelsea e Manchester United, ‘luftë’ për blerjen e Bonucci-t

    Merkato – Chelsea e Manchester United, ‘luftë’ për blerjen e Bonucci-t

Mbrojtësi Leonardo Bonucci po tregon sërish vlerat e tij në 2 paraqitjet e para në fazën e grupeve të Euro 2016, pas një sezoni prej kampioni tek Juventusi. Me bardhezinjtë

Lexo me Shume

Premier League – Eva Carneiro refuzon 1.5 milionë euro. Kërkon Mourinho-n në gjyq

    Premier League – Eva Carneiro refuzon 1.5 milionë euro. Kërkon Mourinho-n në gjyq

Nuk i ka ardhur ende fundi historisë së konfliktit mes Jose Mourinho-s dhe ish-mjekes së stafit të ekipit të Chelsea-t, Eva Carneiro. Nga informacionet e fundit, Carneiro ka refuzuar kompensimin

Lexo me Shume

Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

    Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

Jose Mourinho do të marrë drejtimin e Manchester United vetëm nëse trajneri aktual Louis Van Gaal shkarkohet këtë verë. Të paktën kështu raporton “Sky”… Sipas informacioneve, drejtues të “Djajve të

Lexo me Shume

Ofertë “shokuese” për Jose Mourinhon! A do ta pranojë ai?

    Ofertë “shokuese” për Jose Mourinhon! A do ta pranojë ai?

Askujt nuk do t’i kishte shkuar mendja se do të vinte një propozim i tillë për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Deri sot jemi mësuar të dëgjojmë oferta nga më të

Lexo me Shume