Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Rolling Stones"

“The Rolling Stones” surprizojnë fansat. Së shpejti me album të ri…

    “The Rolling Stones” surprizojnë fansat. Së shpejti me album të ri…

Grupi legjendar i rrokut “The Rolling Stones”, i cili sapo ka përfunduar turin historik në Kubë, është duke punuar për të nxjerrë albumin e ri. Këtë gjë e ka konfirmuar

Lexo me Shume