Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Ring"

Filmi i famshëm horror, “The Ring” gati për t’u rikthyer në kinema

    Filmi i famshëm horror, “The Ring” gati për t’u rikthyer në kinema

2016-a mesa duket do të jetë viti i filmave horror, pasi “Paramount Pictures” ka publikuar së fundmi edhe trailer-in e filmit më të ri horror, “Rings”. E mbani mend Samara-n?

Lexo me Shume