Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "The Doctor"

Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

    Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

“U kënaqa jashtëzakonisht shumë duke qëndruar mes tyre në podium”, – këto kanë qenë fjalët e para të italianit Valentino Rossi pas garës për Çmimin e Madh të Spanjës. “Pole

Lexo me Shume