Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Thashetheme"

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leonardo DiCaprio, një dashuri e kohërave moderne? Duket se dyshja, që preferon festat në shoqërinë e njëri-tjetrit, ka bërë që zëra të shumtë të përhapen për një lidhje

Lexo me Shume