Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Teste"

Testimet e fshehta zbulojnë: Në Rinas futet tritol

    Testimet e fshehta zbulojnë: Në Rinas futet tritol

Autoriteti i Aviacionit Civil dhe Policia e Shtetit kanë kryer tre testime të fshehta që kanë si qëllim rritjen e sigurisë në aeroportin “Nënë Tereza”. Mësohet se tre testimet janë

Lexo me Shume