Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "test"

Testi bërthamor i Koresë së Veriut, zemërohen udhëheqësit botërorë

    Testi bërthamor i Koresë së Veriut, zemërohen udhëheqësit botërorë

Udhëheqësit botërorë janë zemëruar pas deklaratës së Koresë së Veriut, e cila bëri me dije se ka kryer me sukses testin e pestë bërthamor, që thuhet se është testi më

Lexo me Shume