Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "test berthamor"

Koreja e Veriut po përgatitet për një tjetër test bërthamor

    Koreja e Veriut po përgatitet për një tjetër test bërthamor

Zyrtarët koreano-jugorë akuzojnë Korenë e Veriut se është duke përgatitur një tjetër provë bërthamore. Kjo deklaratë vjen pas kryerjes së testit të pestë bërthamor të premten, i cili cilësohet si më

Lexo me Shume