Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Terrorism"

Nga mjek në luftëtar i ISIS-it

    Nga mjek në luftëtar i ISIS-it

Një mjek i shërbimit shëndetësor britanik ka lënë gruan dhe dy fëmijët e tij në Sheffield për t’iu bashkuar luftëtarëve të ISIS-it. 37-vjeçari Issam Abuanza, i cili njihet si personi

Lexo me Shume