Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tepelene"

Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

    Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës. Nga të dhënat e para, bëhet me dije se në

Lexo me Shume

Aksident tek Uji i Ftohtë, vdes pasagjeri, i plagosur rëndë shoferi

    Aksident tek Uji i Ftohtë, vdes pasagjeri, i plagosur rëndë shoferi

Një aksident i rëndë rrugor është shënuar gjatë ditës së sotme në afërsi të zonës së Ujit të Ftohtë në Tepelenë. Mësohet se një makinë tip “Toyota” është përplasur me

Lexo me Shume