Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "telefon"

Smartphone-i që do të konkurrojë Samsung-un dhe IPhone-in do t’ju çmendë të gjithëve

    Smartphone-i që do të konkurrojë Samsung-un dhe IPhone-in do t’ju çmendë të gjithëve

Kompania Sony po bën gati të nxjerrë në treg produktin e saj më të ri, Sony Xperia XA Ultra. Për të na lajmëruar mbi atë që do të kemi në

Lexo me Shume

I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

    I thyen telefonin, Justin Bieber paditet për 100.000$

Një padi është ngritur (sërish) për Justin Bieber për plot 100.000$, pasi Bieber i ka shkatërruar telefonin një burri,i cili filmoi këngëtarin teksa “dështonte” për të pirë birrë nga një

Lexo me Shume

6 aplikacione të nevojshme për t’i bërë fotografitë tuaja argëtuese

6 aplikacione të nevojshme për t’i bërë fotografitë tuaja argëtuese

1. Kawaii Photo Booth (pa pagesë) ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Në gjuhën japoneze, “Kawaii” do të thotë të “qenit i lezetshëm”. Pikërisht këtë bën edhe ky

Lexo me Shume