Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Teksas"

Ja si i bie pianos Selena Gomez

    Ja si i bie pianos Selena Gomez

Kemi parë mënyra të ndryshme të luajtjes në piano: me gishtat e duarve, me gishtat e këmbëve, me shkopinj etj., por me bikini rrallë na zënë sytë. Këtë ka bërë

Lexo me Shume