Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit"

“4 Pieces” rikthehet në TKOB për të apasionuarit pas baletit kontemporan

    “4 Pieces” rikthehet në TKOB për të apasionuarit pas baletit kontemporan

Premiera “4 Pieces” e koreografit portugez Daniel Cardoso do të ringjitet në skenën e Teatrit Kombëtar të Operës, Baletit dhe Ansamblit Popullor, pas turit të zhvilluar në Serbi dhe Podgoricë.

Lexo me Shume