Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "teater"

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

Një lajm i hidhur vjen ditën e sotme për të gjithë dashamirësit e teatrit dhe të kinematografisë shqiptare. Është ndarë nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja, në moshën 79-vjeçare.

Lexo me Shume

Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

    Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

Pas rrëfimit të Khloe Kardashian rreth eksperiencave të saj seksuale, nuk mund të mungonte rrëfimi i motrës tjetrës, Kim Kardashian. E pyetur nga një rrjet online, i quajtur AMA, rreth

Lexo me Shume

Reagon regjisorja Doresi: “Jul Deda s’më ofendoi mua, por 10.000 personat që ndoqën shfaqjen”

    Reagon regjisorja Doresi: “Jul Deda s’më ofendoi mua, por 10.000 personat që ndoqën shfaqjen”

Ka bërë mjaft zhurmë një shkrim që aktori Julian Deda ka publikuar ditën e djeshme, në të cilin i bënte kritikë me tone të ashpra shfaqjes “Zbutja e kryeneçes” të

Lexo me Shume