Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "teaser"

Beyonce ju “qeras” me një limonadë

    Beyonce ju “qeras” me një limonadë

Prej më shumë se një muaji, grupi i fansave të Beyonce-s, të quajtur Beyhive, kanë qenë në pritje të këngëve të reja nga artistja. Dhe pritjes mesa duket i ka

Lexo me Shume